Понеділок, 19.11.2018, 09:52
Вітаю Вас Гость | RSS

Чернівецька гімназія №4

Інформація

Інформація

Інформація

Інформація

Інформація

Вітаємо Вас на сайті
Чернівецької гімназії №4
Для початку роботи Вам потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на сайті.
Якщо Ви вже зареєстровані, увійдіть на сайт під своїм логіном та паролем!
(форма зліва "Міні-Профіль")

Починайте роботу на сайті використовуючи головне МЕНЮ!
Приємного користування сайтом!!!

Інформація


Ви в статусі гість
Логін:
Пароль:
Інформація

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Інформація

200

Наші досягнення за 2016-2017 навчальний рік

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та їх учителів

Географія
І місце - Заячук Анастасія, 8 клас

(вчитель Лукащук Я. О.)
ІІ місце - Навольський Владислав, 10 клас

(вчитель Лукащук Я. О.)
Англійська мова
ІІ місце - Кузенко Ростислав, 11 клас

(вчитель Шорок О. В.)

Екологія
ІІ місце - Филипчук Тетяна, 11 клас

(вчитель Біньовська Ю. М.)

****

Відомі імена переможців відбіркового конкурсу програми FLEX - 2017-2018- програми обміну майбутніх лідерів.

Вітаємо БУЗДУГУ АНАСТАСІЮ, ТОДОРЮК ОКСАНУ- 5 ГІМНАЗІЙНИЙ , ПРОТАСОВУ ІРИНУ, КРЯЧКА ДЕНИСА- 6 ГІМНАЗІЙНИЙ , ЇХ

вчителів ВАСИЛОВИЧ ЛАРИСУ СЕМЕНІВНУ , ГЛАДИШ ЛЮБОВ НИКИФОРІВНУ

та бажаємо успішного року навчання в США.

****

Міський конкурс «Найкращий читач України - 2017»

Учасниками міського конкурсу «Найкращий читач України - 2017» стали

Іконніков Даніїл (6-А кл.) та Соломатіна Марія (7-В кл.)

Соломатіна Марія дуже багато читає.

Вона представила книгу Маркуса Зузака «Викрадачка книжок».

Своєю розповіддю про цю книгу вона зацікавила навіть досвідчених працівниць бібліотеки.

Читацький щоденник Марії вмістив в собі 50 відгуків на прочитані книги за період з дня оголошення конкурсу.

Крім того, вона доклала багато зусиль, щоб прикрасити свій щоденник.

Соломатіна Марія нагороджується грамотою та художньою книгою за участь у конкурсі «Книгоманія - 2017»

і перемогу в номінації «Кращій читацький щоденник.»

Даніїл за 5 хвилин, виділених на виступ, захоплюючи розповів не про одну книгу,

а цілу серію, автор якої Андрій Кокотюха.

 

***

Міжнародний конкурс з інформатики та компютерного мислення "BEBRAS- 2016"

Нестеренко Володимир(10-А)- відмінний результат(вчитель Варик Н.П.);

Дьомін Андрій (8-В)- відмінний результат (вчитель Варик Н.П.);

***

Всеукраїнський турнір юних математиків ім. Ядренка

міський етап: Нестеренко Володимир (10-А) – I місце як член команди «Геліос» (вчитель Федоруца С.В.);

Протасова Ірина (10-А)– II місце як член команди (вчитель Федоруца С.В.)

Обласний етап конференції «Моя Батьківщина - Україна»

Заячук Анастасія (8-Б)– I місце (вчитель Лукащук Я.О.).

Турнір знавців історії міста та рідного краю

Команда гімназії – III місце (вчитель Симака Т.Г.)

Міська конференція «Моя Батьківщина - Україна»

Заячук Анастасія (8-Б)– переможець I місце (вчитель Лукащук Я.О.);

Окіпняк Анастасія (9-Б) – лауреат (вчитель Лукащук Я.О.);

Гараджій Павло (10-А)– учасник (вчитель Симака Т.Г.).

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

Протасова Ірина (10-А)– I місце (вчитель Карп’як А.В.);

Филипчук Богдан (7-А)- III місце (вчитель Тюфтій С.Г.)

Конкурс ім. П. Яцика

Лучак Тетяна (1-В) - II місце (вчитель Свірська О.В.).

Конкурс есе «Вода - джерело життя на Землі»

Протасова Ірина (10-А)–вчитель Карп’як А.В.

Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Екологія

Филипчук Тетяна (11-Б) - I місце ( вчитель Біньовська Ю.М.)

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Інформаційні технології

Дьомін Андрій (8-В)- II місце (вчитель Варик Н.П.);

Смаль Олександр (9-Б)- III місце (вчитель Варик Н.П.);

Вацик Максим (10-Б) - III місце (вчитель Варик Н.П.).

Біологія

Нестеренко Володимир(10-А) – II місце (вчитель Мойсова О.П.);

Аронович Марія (11-А)- III місце (вчитель Біньовська Ю.М.).

Хімія

Гараджій Павло(10-А) - II місце (вчитель Ратушняк О.Г.);

Андрійчук Аліна (9-В) - III місце (вчитель Ратушняк О.Г.);

Чоп’юк Ірина (8-В) - III місце (вчитель Ратушняк О.Г.).

Історія

Воронюк Володимир (10-А) - I місце (вчитель Симака Т.Г.).

Плетньова Дарина (8-В) - III місце (вчитель Микитюк Т.Г.);

Паламар Остап (9-А) - III місце (вчитель Микитюк Т.Г.).

Історія рідного краю

Паламар Остап (9-А) - III місце (вчитель Микитюк Т.Г.);

Воронюк Володимир (10-А) - II місце (вчитель Симака Т.Г.);

Вербівський Ігор (11-А) - II місце (вчитель Сивак Н.М.).

Екологія

Филипчук Тетяна (11-Б) - I місце (вчитель Біньовська Ю.М.).

Зарубіжна література

Новольський Владислав (10-А) - II місце (вчитель Юрушкевич Н.О.);

Швець Вероніка (11-Б) - III місце місце (вчитель Юрушкевич Н.О.);

Доголич Ірина (8-В) - II місце (вчитель Кольба І.О.).

Географія

Новольський Владислав (10-А) - I місце (вчитель Лукащук Я.О.);

Заячук Анастасія (8-Б)– II місце (вчитель Лукащук Я.О.);

Тодорюк Оксана (9-В) - I місце (вчитель Лукащук Я.О.).

Німецька мова

Нестеренко Володимир (10-А) – III місце (вчитель Боднарюк І.К.);

Дронь Олександра (8-Б) - III місце (вчитель Боднарюк І.К.);

Буздуга Анастасія (9-В) - II місце (вчитель Якимович Д.В.);

Олексюк Юліана (8-Б) - III місце (вчитель Боднарюк І.К.);

Пентескул Каріна (10-А) - III місце (вчитель Якимович Д.В.);

Филипчук Тетяна (11-Б) - II місце (вчитель Яремкевич Г.В.);

Ройхман Антон (9-А) - III місце (вчитель Дубіщак Ю.І.).

Англійська мова

8 клас: Хомік Денис - II місце (вчитель Семенюк В.М.);

Пислар Анастасія - III місце (вчитель Дзюбко А.О.);

Кудрявцева Єлизавета - III місце (вчитель Мойсеєнко Г.В.);

Арійчук Денис - III місце (вчитель Семенюк В.М.).

9 клас: Цимбалюк Олександра та Буздуга Анастасія - I місце (вчитель Василович Л.С.);

Харовська Ангеліна, Федоркова Софія, Тодорюк Оксана - II місце (вчитель Василович Л.С.).

10 клас: Протасова Ірина - I місце (вчителі Белова Ю.А., Василович Л.С.);

Пентескул Каріна - II місце (вчитель Шорок О.В.);

Юрценюк Даниїл - II місце (вчитель Гладиш Л.Н.);

Анфілофієва Владислава - III місце (вчитель Шорок О.В.);

Покиданець Аліса - III місце (вчитель Складан В.В.).

Математика

6 клас: Спіжавка Ірина Тарасівна - ІІ місце (вчитель Рудько Н.І..);

9клас:Турко Андрій Петрович-ІІІ місце (вчитель Рудько Н.І.)

10 клас: Нестеренко Володимир Васильович - ІІІ місце (вчитель Федоруца С.В..).

Українська мова та література

8 клас: Плетньова Дарина Олексіївна - ІІІ місце (вчитель Карпяк Алла Володимирівна);

9клас: Осадчук Христина Василівна - ІІІ місце (вчитель Тюфтій Світлана Георгіївна );

10 клас: Протасова Ірина Веніамінівна - ІІ місце (вчитель Карпяк Алла Володимирівна).

Правознавство

9клас: Бауман Станіслав Едуардович - ІІ місце (вчитель Сивак Наталія.Михайлівна.).

***

Учениця 10-го класу Ірина Протасова стала учасником і лауреатом

Всеукраїнського конкурсу есе «Права людини крізь призму сучасності».

Вітаємо Ірину та її наставника Василович Ларису Семенівну!

Довідка:

Українська Гельсінська Спілка з прав людини за підтримки Програми USAID «Права людини в дії» в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини оголосила Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».

Конкурс проводиться для сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 2004 р.), з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у правозахисній діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

Всі Лауреати Конкурсу отримають Дипломи, кращі есе будуть розміщені на сайті http://edu.helsinki.org.ua. Учасники Конкурсу, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та цінні подарунки. Нагородження переможців відбувається публічно, за участі представників співорганізаторів Конкурсу і висвітлюється у ЗМІ. Навчальний заклад, де навчається переможець/ця отримує можливість проведення семінару з прав людини організаторами Конкурсу за участю провідних експертів в цій галузі.