Понеділок, 19.11.2018, 09:49
Вітаю Вас Гость | RSS

Чернівецька гімназія №4

Інформація

Інформація

Інформація

Інформація

Інформація

Вітаємо Вас на сайті
Чернівецької гімназії №4
Для початку роботи Вам потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на сайті.
Якщо Ви вже зареєстровані, увійдіть на сайт під своїм логіном та паролем!
(форма зліва "Міні-Профіль")

Починайте роботу на сайті використовуючи головне МЕНЮ!
Приємного користування сайтом!!!

Інформація


Ви в статусі гість
Логін:
Пароль:
Інформація

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Інформація

200

Наші досягнення за 2017-2018 навчальний рік

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та їх учителів

Географія
І місце - Заячук Анастасія, 9 клас

(вчитель Лукащук Я. О.)
І місце - Навольський Владислав, 11 клас

(вчитель Лукащук Я. О.)

Екологія
ІІI місце - Паламар Остап, 10 клас

(вчитель Біньовська Ю. М.)

Німецька мова

ІІI місце - Федоркова Софія,10 клас

( вчитель Дубіщак Ю.І.)

***

Вітаємо переможців конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт (II етап):

Географія

Навольський Влад(11-А) – І місце, учитель Лукащук Я.О.

Українська література

 

Мостолюк Юлія(9-А) – ІІ місце, учитель Мостолюк Г.В.

Мистецтво

 

Харовська Ангеліна(10-А) – І місце, учитель Микитюк Т.В.

Біологія

 

Паламар Остап(10-А) – І місце, учитель Біньовська Ю.М.

Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Англійська мова:

Романюк Анастасія Петрівна (9клас)– ІІІ місце, учитель Вербова А.А.

Хомік Денис Олександрович (9клас)– ІІІ місце, учитель Семенюк В.М.

Пислар Анастасія Юрівна (9клас)– ІІІ місце, учитель Дзюбко А. О.

Цимбалюк Олександра Андріївна(10 клас) – ІІ місце, учитель Василович Л.С.

Няун Владислав Миколайович(10 клас) – ІІІ місце, учитель Ляльчук М.І.

Федоркова Софія Русланівна (10 клас)– ІІІ місце, учитель Василович Л.С.

Пентескул Каріна Григорівна(11 клас)– ІІ місце, учитель Шорох О.В.

Калитчук Валерія Петрівна (11 клас)– ІІ місце, учитель Шорох О.В.

Нестеренко Володимир Васильович (11 клас)– ІІІ місце, учитель Семенюк В.М.

Екологія

Паламар Остап Васильович (10 клас)- І місце, учитель Біньовська Ю.М.

Правознавство

Бауман Станіслав Едуардович(10 клас) – ІІІ місце, учитель Сивак Н.М.

Фізика

Нестеренко Володимир Васильович(11 клас) – ІІІ місце, учитель Іванів І.М.

Українська мова

Кімак Діана Денисівна(8 клас) – ІІІ місце, учитель Карп’як А.В.

Біологія

Пацурківський Роман (8 клас)– ІІ місце, учитель Сиротюк О.М.

Історія

Пацурківський Роман (8 клас)– ІІ місце, учитель Симака Т.Г.

Воронюк Володимир(11клас) – І місце, учитель Симака Т.Г.

Німецька мова

Дронь Олександра(9 клас) – ІІ місце, учитель Боднарюк І.К.

Федоркова Софія(10 клас) – І місце, учитель Дубіщак Ю.І.

Нестеренко Володимир Васильович(11 клас) – ІІ місце, учитель Боднарюк І.К.

***

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Українська мова та література

Іконніков Даниїл (7 клас) – ІІІ місце (вчитель Дерябіна Н. П.)

Кімак Діана (8 клас)- ІІ місце (вчитель Карп'як А. В.)

Плетньова Дарина (9 клас) – ІІІ місце (вч.Запоточна М. О., Карп'як А.В.)

Пентескул Каріна (11 клас) – ІІІ місце (вчитель Карп’як А. В.)

Математика

Лучак Тетяна ( 6 клас)- ІIмісце (вчитель Захандревич О.П.)

Спіжавка Ірина(7 клас) – ІІмісце (вчитель Рудько Н.І.)

Филипчук Богдан ( 8 клас)- ІІІмісце (вчитель Захандревич О.П.)

Турко Андрій (10 клас) - ІІІ місце (вчитель Солтисік І.Б.)

Нестеренко Володимир (11 клас) – ІІІ місце (вчитель Солтисік І.Б. ,Федоруца С.В.)

Правознавство

Бауман Станіслав ( 10 клас)- ІІмісце ( вчитель Сивак Н.М.)

МостолюкЮлія (9 клас) –ІІ місце (вчитель Сивак Н.М.)

Англійська мова

8 клас: Королюк Арсеній- I місце (вчитель Мелещук С.Д.);

Пацурківський Роман- I місце (вчительМелещук С.Д.);

Кімак Діана- I місце (вчитель Мелещук С.Д.)

Соломатіна Марія - I місце (вчитель Мелещук С.Д.)

Филипчук Богдан - I місце (вчитель Мелещук С.Д.)

9клас: Романюк Анастасія I місце (вчитель Вербова А. А..)

Хомік Денис - II місце (вчитель Семенюк В.М.);

Пислар Анастасія - III місце (вчитель Дзюбко А.О.);

Борова Анастасія - III місце (вчитель Мойсеєнко Г.В.)

10 клас: Гуськов Едгар - IIІмісце (вчитель Шорок О.В.);

Няун Владислав - Імісце (вчитель Ляльчук М. І.)

Федоркова Софія- IIІ місце (вчитель Василович Л.С.).

Нашиба Максим - II місце (вчитель Василович Л.С.);

Цимбалюк Олександра - I місце (вчитель Василович Л.С.);

11клас: Калитчук Валерія - IIІмісце (вчитель Шорок О.В.);

Нестеренко Володимир - II місце (вчитель Семенюк В.М.);

Покиданець Аліса - III місце (вчитель Складан В.В.).

Пентескул Каріна - II місце (вчитель Шорок О.В.);

Світова література

Гімназія №4 Кімак Діана (8-Б) –II місце (вчитель Кольба І.О.)

Калитчук Валерія (11 –А)-ІІ місце (вчитель Юрушкевич Н. О.)

Харовська Ангеліна( 10-A) - ІІІ місце (вчитель Юрушкевич Н. О.)

Економіка

Московчук Неллі(11-А)- IIIмісце (вчитель Мадей Г.В.)

Географія

Новольський Владислав (11-А) - I місце (вчитель Лукащук Я.О.)

Заячук Анастасія (9-Б)– I місце (вчитель Лукащук Я.О.)

Кімак Діана(8-Б)– I місце (вчитель Лукащук Я.О.)

Маркевич Андрій(10-В)– I місце (вчитель Лукащук Я.О.)

Хімія

Гараджій Павло(10-А) - IIІмісце (вчитель Ратушняк О.Г.);

Андрійчук Аліна-(10-В) -IIІмісце (вчитель Ратушняк О.Г.);

Кочерган Діана(9-Б)-IIІмісце (вчитель Ратушняк О.Г.);

Німецька мова

Українець Павло(8-А) - III місце (вчитель Петращук О.В.);

Нестеренко Володимир (11-А) – II місце (вчитель Боднарюк І.К.);

Дронь Олександра (9-Б) - IIмісце (вчитель Боднарюк І.К.);

Федоркова Софія (10-А) - III місце (вчитель Дубіщак Ю.І.).

Олексюк Юліана (9-Б) - III місце (вчитель Боднарюк І.К.);

Харовська Ангеліна (10-А) - III місце (вчитель Дубіщак Ю.І.).

Інформаційні технології

Дьомін Андрій (9-В) – II місце (вчитель Варик Н.П.)

Біологія

Бордіян Віктор(11-Б) – IIІ місце (вчитель Мойсова О.П.)

Паламар Остап (10-А) – II місце (вчитель Біньовська Ю.М.)

Фізика

Лучик Павло(10-А)– IIІ місце (вчитель Іванів І. М.)

Нестеренко Володимир(11-А) – IIІ місце (вчитель Іванів І. М.)

Хребтій Ольга (7 клас)- ІІ місце( вчитель Романюк С.Б.)

Історія

Пацурківський Роман (8-А) - IІ місце (вчитель Симака Т.Г.)

Плетньова Дарина (9-В) - I місце (вчитель Микитюк Т.Г.)

Паламар Остап (10-А) - III місце (вчитель Микитюк Т.Г.)

Воронюк Володимир(11-А)- IІ місце (вчитель Симака Т.Г.)

***