Понеділок, 22.07.2019, 14:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Чернівецька гімназія №4

Інформація

Інформація

Інформація

Інформація

Інформація

Вітаємо Вас на сайті
Чернівецької гімназії №4
Для початку роботи Вам потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на сайті.
Якщо Ви вже зареєстровані, увійдіть на сайт під своїм логіном та паролем!
(форма зліва "Міні-Профіль")

Починайте роботу на сайті використовуючи головне МЕНЮ!
Приємного користування сайтом!!!

Інформація


Ви в статусі гість
Логін:
Пароль:
Інформація

«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інформація

200

Наші досягнення за 2018-2019 навчальний рік

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади:

Лучак Тетяна Миколаївна            7клас  І   - УМЛ                                   

Бурдейна Ольга Андріївна           8клас   ІІ  -  УМЛ

Плетньова Дарина Олексіївна    10клас  ІІ  -  УМЛ

Хребтій Ольга Ярославівна        8клас       І   - англ.мова

Іконніков Даниїл Олегович        8кла с       І  -  англ.мова

Бурдейна Ольга Андріївна         8 клас       І  -  англ.мова

Пілат Андрій Віталійович            8клас      ІІ -  англ.мова

Гунько Дарина Ярославівна       8клас       ІІ  -  англ.мова

Пацурківський Роман Юрійо     9клас       І   - англ.мова

Кімак Діана Денисівна                9клас       ІІ  -  англ.мова

Криворучко Ніколь Сергіївна     9клас      ІІІ  - англ.мова

Костик Стефан Степанович        9клас      ІІІ -  англ.мова

Арійчук Денис Ігорович              10клас     ІІ  - англ.мова

Задоржна Анастасія Яросл.       10 клас    ІІ   -англ.мова

Романюк Анастасія Петрівна    10клас     ІІІ -  англ.мова

Пислар Анастасія Юріївна         10клас      ІІІ - англ.мова

Моісєєва Марія Дмитрівна       10клас     ІІІ  -англ.мова

Буздуга Анастасія Романівна   11клас        І  - англ.мова

Цимбалюк Олександра Андр.    11клас       І  - англ.мова

Няун Владислав Михайлович  11клас        І -  англ.мова

Тодорюк Оксана Олександ.     11клас       ІІ  - англ.мова

Медвєдєва Ольга Олександ.    11 клас     ІІ   -англ.мова

Бурдейна Ольга Андріївна       8клас         ІІ  -  нім.мова

Теутуляк Максим Віталійович 8клас          ІІІ  - нім.мова

Гонца Руслана Костянтинівна  9 клас       І  - нім.мова

Маниліч Василь Іванович         9клас          ІІІ  - нім.мова

Дронь Олександра Віталіївна  10 клас     ІІІ  -нім.мова

Олексюк Юліана Дмитрівна    10клас       ІІІ  -нім.мова

Бернацька Анастасія Юріївна  11клас      ІІІ - нім.мова

Якимюк Марина Дмитрівна    11клас      ІІІ -нім.мова

ПацурківськийРоман Юр.        9клас          ІІ  -історія

Плетньова Дарина Олекс.        10клас        ІІІ  -історія

Паламар Остап Васильович   11клас        ІІІ  - історія

ПацурківськийРоман Юр.       9 клас          ІІ   -іст.рід.краю

Паламар Остап Васильович   11 клас       ІІІ   -іст.рід.краю

Яськова Юлія Олексіївна        8клас            І   - зар.літер.

Олексюк Юліана Дмитрівна  10 клас        ІІ - зар.літер.

Говор Валерія Павлівна          11клас        ІІІ  -зар.літер.

Бурдейна Ольга Андріївна    8 клас            ІІ  географія

Кімак Діана Денисівна           9клас              І -географія

Заячук Анастасія Мирослав. 10 клас          І -географія

Іконніков Даниїл Олегович   8клас            ІІІ  -біологія

Заячук Анастасія Мирослав. 10клас         ІІІ  - біологія

Дьомін Андрій Денисович    10клас           ІІІ  -ІТ

Нашиба Максим Станіслав.    11клас          ІІІ  -ІТ

Шпортак Дмитро Степанов.     6клас             І  -математ.

Єрьомін Данило Олександр. 8клас           ІІІ - математ.

Рудько Діана Ігорівна              9клас           ІІІ-  математ.

Лаб'як Оксана Іванівна           7клас             ІІ -фізика

Тимчій Ілля Ілліч                      7клас             ІІ -фізика

Виклюк Яна Ярославівна       7клас            ІІІ -фізика

Хребтій Ольга Ярославівна    8клас             І - фізика

Лучик Павло Олегови ч          11клас         ІІІ  -фізика

Кочерган Діана Миколаївна 10клас          ІІ - хімія

Лучик Павло Олегович          11клас          ІІІ  -економіка

Паламар Остап Васильович 11клас           ІІ  -екологія